El Falı

  • 27 Ekim 2013
  • 1.208 kez görüntülendi.
El Falı

Geleceği bilmek, hiç bir şekilde mümkün olmasa da hepimiz için çok ilgi çekicidir. Eğer geleceğe dair bir takım bilgilere sahip olsaydık, o zaman da yarını bilmeden yaşamak çok daha cezbedici gelecekti. El falı da, bütün kaderinin kendi avuçlarında şifrelenmiş olması sebebiyle en çok dikkati üzerine çekenlerden oluyor. İki avucumuzun içerisindeki çizgiler bile birbirinden farklı düzenlenmiş. Hindistan’dan gelerek bugüne çingeneler aracılığıyla ulaştırıldığı söylenir el falının.

 

Hayat Çizgisi, Baş Çizgisi, Merkür Çizgisi, Kalp Çizgisi, Venüs Kemeri, Güneş Çizgisi, Kader Çizgisi, el falında kullanılan sembollerdir. Başparmağa en yakın olan çizgi, hayat çizgisidir ve yaşamın uzun ya da kısalığına dair bilgiler verir. Akıl çizgisi, zekâyı ve yaratıcılığı simgeler. Hayat çizgisinden sonraki kalın çizgidir, diğer adıyla baş çizgisi.

 

Kalp çizgisi, başparmak sırasından üçüncü ve yatay olan çizgidir. Aşk hayatına dair ipuçları verir. Sevme ve sevilmeye olan ihtiyacınızı, yaşanmışlığı, olumlu ve olumsuzluğu aktarıp, kesintiye uğrayan çizgilerle hayal kırıklıklarını gösterir.

 

Kader çizgisi, şöhret çizgisi gibi çizgiler, yorumlanması daha fazla maharet ister, her ayada da görülmemektedir. Parmakların uzun ve kısalığı da, bize bir takım ifadeler sunar. Yüzük parmağının işaret parmağından uzun olması, maddiyata verilen önemi gösterir.El falı programına gerek kalmadan online olarak el falınıza ücretsiz bakabilirsiniz.Unutmayınki herşey sadece eğlence amaçlı olup geçerlilik yanı sıfırdır…

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ