Sponsorlu Bağlantılar

Öne Çıkan Fallar

katina falı
Tarot Ve Kahve Falı


 • Rüyada ayı görmek


  Rüyada ayı görmek, rüya sahibi erkek ise mutsuz ve sıkıntılı günlere, eğer rüya sahibi kadın ise akıl eksikliğine delalettir. Ayı ile mücadele ettiğini gören kişi gerçek hayatta kalleş düşman ile savaşmak zorunda kalır.
  Rüyada ayı görmek hayra yorulmaz. Genel olarak tüm din âlimleri bu konuda hem fikirdir. Ahlaksızlığa, düşmanlığa ve alçaklığa yorulan rüyaların çoğunda ayı figürü ön planda görülmektedir.

   

  Eğer kadın kişi ayı görmüş ise ahlaksız bir yola çıkacağına eğer erkek kişi görmüş ise iş hayatında ya da özel hayatında dürüst davranmayacağına işaret etmektedir.
  Rüyasında ayı gören ve bu ayı ile mücadele ederken öldürdüğünü gören kişi, gerçek hayatta kendisine kalleşlik yapan düşmanını alt ederek zafer kazanır. Ancak dişi ayı gören kişinin evlilik hayatının sandığı kadar sağlam olmadığına işarettir.

   

  Katina’nın islami rüya tabirlerinin bulunduğu rüya yorumları kategorimizde tüm dini rüya tabirleri anlamlarını okuyabilir ve görülen rüyalar hakkında detaylı bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz. Ayrıca gördüğünüz rüya tabirleri hakkında detaylı bilgi almak için konuya yorum yaparsanız anında katina tarafından cevaplanacaktır.

  Rüyanızı Yazın Hemen Yorumlayalım  Devamını Oku...

DMCA.com