Sponsorlu Bağlantılar

Öne Çıkan Fallar

katina falı
Tarot Ve Kahve Falı


 • Rüyada taç görmek


  Rüyada taç görmek genel olarak murada işarettir. Taç giydiğini gören kişi muradı her ne ise ona kavuşacak demektir. Takılan taç gümüş ise büyük bir itibara ve şerefe nail olmak anlamına gelir. Tacı giyen kişi bir kadın ise o zaman da evlilik anlamına gelir. Erkek bir hasta için eşinin rüyasında taç görmesi ve tacı başından çıkarması ise hasta olan kişinin vefatına yorumlanır. Herhangi birine taç takıldığını gören kişi ise, iş hayatında bir yükselmeye ya da iyi bir mevkiye geleceğine işaret olunur.

   

  Rüyada altın taş giydiğini gören bir erkek için mal kaybı, genç bir kızın taç görmesi ve tacı takması ise evliliğe ve bu evliliği varlıklı biri ile gerçekleştireceği anlamına gelir. Kadınlar başlarındaki tacı bir başkasına verdiğini görürse bu durumda evli ise eşinden ayrılacağına delalettir.

   

  Katina’nın islami rüya tabirlerinin bulunduğu rüya yorumları kategorimizde tüm dini rüya tabirleri anlamlarını okuyabilir ve görülen rüyalar hakkında detaylı bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz. Ayrıca gördüğünüz rüya tabirleri hakkında detaylı bilgi almak için konuya yorum yaparsanız anında katina tarafından cevaplanacaktır.

  Rüyanızı Yazın Hemen Yorumlayalım  Devamını Oku...

DMCA.com