Sponsorlu Bağlantılar

Öne Çıkan Fallar

katina falı
Tarot Ve Kahve Falı


 • Rüyada el görmek


  Rüyada el görmek genellikle hayra ve iyi işlere yorumlanır. Rüyada görülen eller bakımlı, temiz ve güzel iseler rüyayı gören kişinin işleri rast gider ve güzel haberler alır. Aksine rüyada görülen eller kirli, bakımsız ve çirkin ise bu sefer de işleri kötüye gider ve kötü haberler alır. Rüyada sağ elini gören kimsenin mali durumu iyiye gider, varlıklı bir kimse olur. Bir başka rivayete göre rüyada el görmek maddi sıkıntılara ve fakir bir duruma düşmeye işarettir.Tokalaşmak ve el sallamak genellikle yolculukla alakalıdır.

   

  Rüyada görülen el bir hayvan eli ise rüyayı gören kişi hayır işlerinden uzaklaşır ve genellikle kötü işler içinde bulunmaya başlar. Elinin kesildiğini gören kişi ise bir çevre değişikliği yaşar ve yakın çevresinden uzaklaşır, akrabaları ile arasında soğukluk oluşur. Rüyada sol el görmek ise genellikle maddi rahatlığa işarettir.

   

  Katina’nın islami rüya tabirlerinin bulunduğu rüya yorumları kategorimizde tüm dini rüya tabirleri anlamlarını okuyabilir ve görülen rüyalar hakkında detaylı bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz. Ayrıca gördüğünüz rüya tabirleri hakkında detaylı bilgi almak için konuya yorum yaparsanız anında katina tarafından cevaplanacaktır.

   

   

  Rüyanızı Yazın Hemen Yorumlayalım  Devamını Oku...

DMCA.com