Sponsorlu Bağlantılar

Sosyal Medya

facebook fal bak

tarot fali bak

el fali bak

zar fali bak

domino fali bak

bakla fali bak

kahve fali bak

günlük burçlar
Öne Çıkan Fallar

katina falı
Tarot Ve Kahve Falı


 • Rüyada vişne görmek


  Rüyada vişne görmek eğer mevsimi içerisinde oldukça koyu kırmızısı olan renkli ve güzel vişneler görülmesi son derece zevk veren işlere delalet ediyor. Vişne yerken görülmesi bol ve geniş gelirler elde edilebileceğine dair güzel yorumları vardır. Vişne rüyaları daha çok malın artması, rızkın çoğalması, yeni kazanç kapılarının çıkmasına işarettir.

   
  Rüyada vişne eğer ekşi ise; iş görmeyecek bir para ve vişne ağacının görülmesi kişinin hayatına oldukça anlam katacak ve mutlu edeceği bir kısmet anlamındadır. Mevsimi içerisinde olgunlaşan vişne malın çoğalması hayırlı rızka işarettir.

   
  Rüyadaki yetişmemiş ham vişne ya da mevsiminde olmayan vişne oldukça üzüntülü hallere, hastalığın olmasına sebeptir. Eğer tatlı vişneler görülüyor ise; helal kazanca, rızka; tam tersi ekşi olan vişneler haram bir mal, kazanç ve nimetin habercisi olarak rivayet edilmektedir.

   

  Katina’nın islami rüya tabirlerinin bulunduğu rüya yorumları kategorimizde tüm dini rüya tabirleri anlamlarını okuyabilir ve görülen rüyalar hakkında detaylı bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz. Ayrıca gördüğünüz rüya tabirleri hakkında detaylı bilgi almak için konuya yorum yaparsanız anında katina tarafından cevaplanacaktır.

   

   

  Rüyanızı Yazın Hemen Cevaplayalım

   

     Devamını Oku...

DMCA.com