Evlilik Falı

 • 09 Aralık 2013
 • 1.963 kez görüntülendi.
Evlilik Falı

İyi bir iş, sonrasında da kaliteli bir evlilik hepimizin hayalidir. Eş seçimi, hayatımızda verdiğimiz en önemli kararlardan bir tanesidir. Verdiğimiz hatalı bir karar ya da yerinde yapılmış bir seçim, bundan sonraki yaşamımızda belirleyici etken olacaktır. Bu sebepledir ki, kişiler verecekleri karar öncesinde evlilik falına baktırırlar. Kişi, öncelikle ruhsal ve bedensel temizliğini yapar, duasını okur, niyetini eder. Sonrasında, huzurlu bir kafa ile uykusunu uyur.

 

 

Niyetinde de gönlündeki kişinin hayırlı olup olmadığını dileyip, ona göre cevap alabilmeyi umar. Evlilik falından aldığı cevabı, ertesi sabah kendisi net olarak bilecektir. Gecesi ne kadar rahat ve dinginse o kadar hayırlı, ne kadar huzursuz ve tedirginse o kadar da hayırsıza yoracaktır. Bu niyetlenme işlemi, gece yapılmalıdır. Net bir cevap alamadığınızı ve karmakarışık bir uyku halinde olduğunuzu düşünürseniz, netlik kazanana kadar devam ettirilebilirsiniz.

 
 
Sadece evleneceğiniz kişiyi seçerken değil, evlilik dâhilinde de birçok konuda hislerinize ve maneviyatınıza güvenerek evlilik falınıza baktırabilirsiniz. Burada önemli olan temiz bir kalp, konsantrasyon, devam etme azmidir. Karışık renkler, korkulu rüyalar, hayvan cesetleri, niyetinizin hayırsız olduğunu işaret eder. Dupduru renkler, denizler, size olumlu bir tercih yaptığınızı gösterir. Mutlu bir uyku, gönül huzuru, pozitif kararlar vermeniz için yeterli bir sebep olacaktır, yeter ki ona göre niyet edilip, kalp, alacağı cevaba hazır bulunsun.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. Yıldız diyor ki:

  evlenmeye hazırlandığım kişi 10 aydır benden küsmüş…ne düşünüyor acaba, benimle yakın zamanda barışacakmı?

 2. gùl diyor ki:

  Sevgilimle sık kavga ediyoruz ama onu cok seviyorum evlenince mutlu olurmuyum

 3. berna diyor ki:

  sevgilimle 9 aydır ayrıyız peki tekrar barışıp nişanlancakmıyız

BİR YORUM YAZ