Göz Falı

  • 04 Kasım 2013
  • 1.107 kez görüntülendi.
Göz Falı

Şarkılara konu olmuştur gözler. Kişilerin bütün samimiyeti, gözlerindeki ifadeden net olarak yansır. Renkleri de, karakter bilgileri hakkında ipucu verir. Mavi, yeşil, ela, kahverengi, siyah… Göz falına bakabilmek için ne anlam ifade ettikleri hakkında bilgilenmek gerekiyor.Bedensel birçok özellik, kişilerin karakterlerine ait bir şeyler barındırır. Saçların şeklinden gözlerin rengine kadar, ifade ettikleri anlamlar vardır. Renkleride, göz falına bakarken kişilik analizi yapmak isteyenlere yol gösterecektir.İşte bizde katina yorumlarını katarak birkaç özellik belirtmek istedik…

 

Kahverengi Gözler: Açık sözlü olmakla beraber, gizemli kişiliklerden pek hazzetmezler. İlişkilerde yalın ve netlikten yanadırlar. Değişime pek açık değildirler. En sadık kişilikler, kahverengi gözlülerden çıkar. Ayakları yere çok sağlam basar ve mantığı ön planda tutarlar.

Siyah Gözler: Hassas kişilikleri vardır. Duygusal bakarlar yaşama. Kinci bir karaktere sahiptirler. Duygu patlamaları yaşayıp, çabuk heyecanlanırlar.

Yeşil Gözler: Kırıcı olmak, en korktukları şeydir. Ağır dilli insanlar da, en fazla kaçındıkları kişiliklerdir. En çabuk sinirlenen kişilik özelliğine sahip olmalarına rağmen, bunu en güzel örtbas eden de yine yeşil gözlülerdir.

Mavi Gözler: Çok enerjik ve yaşam doludurlar. Onlar için en büyük ceza, durma noktasına gelen bir hayatı yaşamak zorunda bırakılmalarıdır. Hayal kurmayı severler ve gerçeklerden kaçınırlar.

Ela Gözler: Güven problemini hem yaşar hem de yaşatırlar. İlk etapta çekici gelmekle birlikte, zaman içerisinde onları taşımak güçleşecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ