Kader Falı

  • 11 Aralık 2013
  • 2.486 kez görüntülendi.
Kader Falı

Kader falı hemen hemen herkesin bildiği bir fal olarak bilinen basit bir fal çeşidi olmaktadır. Çoğunlukla gençlerin baktığı ya da baktırdığı bu fal çeşidi internette de yoğun bir şekilde tıklanan ve bakılan bir fal şeklidir.Kader falı kişinin doğum tarihine göre bakılan bir fal çeşidi olmaktadır. Kader falı genel olarak ikiye ayrılan yani bakılan kişinin cinsiyetine göre değerlendirilen ve yorumlanan fal çeşidi olmaktadır. Kader falı kişinin doğum tarihi ile ilgili olduğu kadar kişinin isminin içerisinde geçen harflerle de çok ilgilidir. Zaten kader falının ikiye ayrılması da bu şekilde yorumlanmaktadır.

 

yakinda
Kader falı sayesinde gününüze de renk kattığınız gibi aynı zamanda da sizi nelerin beklediğini de öğrenmiş olacaksınız. Örneğin isminizin içinde r veya a harfi geçiyorsa bu sizin yaşamınız boyunca paranızı sağlam tutamayacağınızı gösteren bir durumdur ki bu harflerin geçtiği isimler genelde hayatları boyu ekonomik sıkıntı içinde yaşamaktadır. Aynı şekilde isminin içinde l harfi geçenler yaşantılarında özellikle de 29 ve 31 yaşları arasında çok önemli şeyler yaşayacak kişiler olmaktadır.
Kısaca kader falını anlatmak gerekirse saatlerce yorulmak yerine internet sayesinde ulaşabileceğiniz fal çeşitleri arasından kader falınız vaktinizi de güzel bir şekilde geçirmenize sebep olacak ayrıcalıktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ