Kahve falında avcı görmek

  • 23 Ocak 2014
  • 969 kez görüntülendi.
Kahve falında avcı görmek

Kahve falında avcı görmek, yakın bir sürede iyi haberler alınacağına ve etraftan iyilik görüleceğine yorulur. Kahve fincanında avcı çıkan kimselerin zor zamanlarında yardımlarına dostları koşacak ve yakın zamanda bir iyilik göreceklerdir. Fincanda avcı görmek, gelecekte bir hayalinizin gerçekleşeceğine ve kısmetinize ulaşacağınıza yorulur. Yüksek hedefi olan ve zirvede gözü olan kişilerin kahve falında çıkan avcı, büyük emekleri sonrasında bu hedeflerine ulaşacaklarını ve zirveyi göreceklerini simgeler.

 

Kahve falında avcı görmek, etrafınızda sizin ile aynı hedef için çabalayan rakipleriniz olduğunun da göstergesidir. Fincanında avcı çıkan kimseler, çevrelerindeki insanlara çok dikkat etmeli ve yoluna engel koymaya çalışan insanlardan uzak durmalıdır. Yoksa kişi sürekli engeller ile vakit kaybeder ve düşmanları kazanır. Kahve falında avcı çıkmasının bir diğer anlamı, elinizde bulunan birçok şeyin değer ve kıymetini iyi bilmeniz gerektiğidir. Yoksa gözü olan kişiler bunları sizden almaya çalışacaktır.

 

Katina’nın fallar ve burçlar sitesindeki kahve falı sözlüğü kategorisinde, hangi işaretlerin ne anlama geldiklerini öğrenebilir ve sözlük sitemizde arama butonunu kullanarak kahve falı simgelerini bulabilirsiniz. Ayrıca gördüğünüz telve işaretlerindeki gizli anlamları kahve falı sözlüğü sayfamızda bulabilirsiniz. Aradığınız simge, sembol ya da işaretle ilgili herhangi bir yazımız yoksa lütfen konu altına yorum yazarak açıklanmasını isteyiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ