Kahve falında denizkızı görmek

  • 01 Şubat 2014
  • 3.204 kez görüntülendi.
Kahve falında denizkızı görmek

Kahve falında denizkızı görmek, hem iyi hem de kötü anlamda yorumlanabilir. Bazı yorumculara göre kahve falında denizkızı görmek, fal sahibinin çevresinde ona karşı dürüst olmayan insanlar var demektir. Falda denizkızı sembolü çıkması, iki yüzlü ve samimi olmayan insan olarak nitelendirilir. Eğer bu kişi fal sahibi tarafından tahmin ediliyorsa, o kişiden artık uzak durması gerekir. Ayrıca bazı önlemler de almalıdır ve sırlarını sevdiği herkese açmamalıdır. Falda denizkızı simgesi görmek, sizi aldatmak isteyen kişinin çok yakınınızda biri olduğuna işaret eder.

 

Kahve fincanında denizkızı görmek, bazı yorumculara göre çok iyi anlamlar taşımaktadır. Eğer bir insanın kahve falında denizkızı işareti varsa, o kişi yakında muradına erecektir. Falda denizkızı çıkması, dileklerin gerçekleşeceğine de yorumlanır. İstenilen murada tez vakitte erecektir. Kahve falına bakılan kişiyi çok güzel günler beklemektedir. Yakında yüzü gülecektir.

 

Katina’nın fallar ve burçlar sitesindeki kahve falı sözlüğü kategorisinde, hangi işaretlerin ne anlama geldiklerini öğrenebilir ve sözlük sitemizde arama butonunu kullanarak kahve falı simgelerini bulabilirsiniz. Ayrıca gördüğünüz telve işaretlerindeki gizli anlamları kahve falı sözlüğü sayfamızda bulabilirsiniz. Aradığınız simge, sembol ya da işaretle ilgili herhangi bir yazımız yoksa lütfen konu altına yorum yazarak açıklanmasını isteyiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ