Sponsorlu Bağlantılar

Öne Çıkan Fallar

katina falı
Tarot Ve Kahve Falı


 • Kahve falında diş fırçası görmek


  Kahve falında diş fırçası görmek, zor bir döneme işaret eder. Fal sahibi tez vakitte önemli sorunlar ile karşılaşacaktır. Özel hayatında bazı sorunlar ortaya çıkacaktır. Kahve falında diş fırçası simgesi çıkan kişiler, özel hayatlarında yaşayacakları sıkıntılı süreçten kurtulmak için sabırlı olmalı ve sürekli pozitif düşünmelidirler. İkili ilişkilerinde de karşı tarafa iyi davranmalıdırlar. Eğer kahve falında diş fırçası sembolü çıkan kişi, özel hayatında meydana gelecek sorunları üstüne gider ve karşı taraf ile anlaşma yoluna gitmezse, yakın zamanda onları bir ayrılık beklemektedir. Bu tehlikeli süreçte karşı tarafın gönlünü almaya çalışmalıdırlar ve sorunların üstesinden gelmek için mücadele etmelidirler.

   

  Kahve fincanında diş fırçası görmek, etrafınızda sizin kötülüğünü isteyen bir insana da işaret eder. Bu kişi sizin bir dostunuzdur. Kötü günler fal sahibini beklemektedir. Ancak tüm sorunlardan da kısa sürede kurtulacaktır.

   

  Katina’nın fallar ve burçlar sitesindeki kahve falı sözlüğü kategorisinde, hangi işaretlerin ne anlama geldiklerini öğrenebilir ve sözlük sitemizde arama butonunu kullanarak kahve falı simgelerini bulabilirsiniz. Ayrıca gördüğünüz telve işaretlerindeki gizli anlamları kahve falı sözlüğü sayfamızda bulabilirsiniz. Aradığınız simge, sembol ya da işaretle ilgili herhangi bir yazımız yoksa lütfen konu altına yorum yazarak açıklanmasını isteyiniz.

  Etiketler: , ,

 • Sen de Yorumla!


DMCA.com