Kahve falında nazarlık görmek

  • 03 Nisan 2014
  • 1.543 kez görüntülendi.
Kahve falında nazarlık görmek

Kahve falında nazarlık görmek, şu günlerde hem maddi hem de manevi açıdan şanslı olacağınıza yorumlanabilir. Falında nazarlık çıkan kişi, çok kısa vadede mutlu olacağı bir haber duyabilir. Bu haber hane içinden de olabilir. Falda nazarlık çıkması, sizi kıskanan kişilerin emellerine ulaşamayacağına ve yolunuza engel koyamayacaklarına delalet olabilir. Falda kırık nazarlık görmek de hayırlı olaylara vesiledir. Fal sahibi huzurlu günlere kavuşabilir ve işlerine daha fazla zaman ayırma imkanı yakalayabilir.

 

Kahve falında nazar boncuğu görmek, iş arayanlar için umut vaat edici yorumlar taşır. İş arayan fal sahibi sonunda istediği gibi bir işe sahip olabilir. Falda nazar boncuğu çıkması, maddi kazancınızda hızlı bir yükseliş olacağı manasına da gelebilir. Kahve fincanında nazar boncuğu şekli çıkan kimseler, ek gelir elde etmeye başlayabilirler. İlerleyen günlerde fal sahibi verimli işlere imza atabilir.

 

Katina ‘nın fallar ve burçlar sitesindeki kahve falı sözlüğü kategorisinde, hangi işaretlerin ne anlama geldiklerini öğrenebilir ve sözlük sitemizde arama butonunu kullanarak kahve falı simgelerini bulabilirsiniz. Ayrıca gördüğünüz kahve tabağındaki anlamları kahve falı sözlüğü sayfamızda bulabilirsiniz. Aradığınız simge, sembol ya da işaretle ilgili herhangi bir yazımız yoksa lütfen konu altına yorum yazarak açıklanmasını isteyiniz. Unutmayalım ki hiç bir falın geçerliliği olmamakla birlikte sadece eğlence maksatlı sitemizde yer almaktadır. Doğruluk payı olmayan bu içeriklerimiz web ortamındaki sitelerden derlenerek siz ziyaretçilerimizin eğlenceli vakit geçirmesi için sunulmuştur.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ