Kahve falında numara görmek

  • 28 Mart 2014
  • 1.276 kez görüntülendi.
Kahve falında numara görmek

Kahve falında numara görmek, şansınızın yükselişe geçtiği bir döneme gireceğinize yorumlanabilir. Fal sahibi falına bakıldıktan hemen sonra şans oyunlarında şansını deneyebilir. Falda çıkan numaraların yanındaki figürler de bu fala farklı anlamlar katabilir. Bir figürün yanında numara çıkması, olayların gerçekleşeceği vakti de işaret ediyor olabilir. Kahve falında sayılar görmek, yine olayların gerçekleşme süresini verebilir. Mesela 7 sayısının yanında bir insan varsa, bu kişiden 7 saat, gün ya da ay içinde bir haber alabilirsiniz.

 

Kahve falında rakamlar görmek, olayların gerçekleşme süresi ile ilişkilendirilebilir. Kahve fincanında fal sahibinin uğurlu rakamı çıkarsa, falı kapatırken tuttuğu dilek yakında gerçekleşebilir. Falda rakam görmek, iyi olayların yaşanacağına ve ev içinde huzurun hakim olacağına yorumlanabilir. Fal sahibi hem maddi hem de manevi açıdan kazançlı olacağı bir döneme girebilir. Yıl içinde talih falına bakılan kişiden yanadır.

 

Katina ‘nın fallar ve burçlar sitesindeki kahve falı sözlüğü kategorisinde, hangi işaretlerin ne anlama geldiklerini öğrenebilir ve sözlük sitemizde arama butonunu kullanarak kahve falı simgelerini bulabilirsiniz. Ayrıca gördüğünüz kahve tabağındaki anlamları kahve falı sözlüğü sayfamızda bulabilirsiniz. Aradığınız simge, sembol ya da işaretle ilgili herhangi bir yazımız yoksa lütfen konu altına yorum yazarak açıklanmasını isteyiniz. Unutmayalım ki hiç bir falın geçerliliği olmamakla birlikte sadece eğlence maksatlı sitemizde yer almaktadır. Doğruluk payı olmayan bu içeriklerimiz web ortamındaki sitelerden derlenerek siz ziyaretçilerimizin eğlenceli vakit geçirmesi için sunulmuştur.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ