Kahve falında odun görmek

  • 13 Mart 2014
  • 1.570 kez görüntülendi.
Kahve falında odun görmek

Kahve falında odun görmek, dedikodusunu yaptığınız birine karşı mahcup olacağınıza yorumlanır. Fal sahibi tanıdığı birinin arkasından konuşmaya devam ederse, ilerleyen günler o kişi bu konuşmalardan haberdar olabilir ve dargınlıklar söz konusu olabilir. Falına bakılan kişi, sevdiklerinin arkasından konuşmamaya özen göstermelidir. Yoksa çevresindeki kişilerin güvenini kaybedebilir ve hayal kırıklıkları yaşayabilir. Kahve falında kütük görmek ise, sizi kandırmak isteyen kişilere karşı tedbirli olmanız yönünde bir anlam taşır.

 

Kahve fincanında odun görmek, şu günlerde sosyal hayatınızda gerilim dolu dakikaların yaşanacağına yorumlanabilir. Dostlarınızın güvenini zedelememeli ve şikayetçi olduğunuz şeyleri arkalarından konuşmak yerine yüzlerine söylemelisiniz. Kahve falında orman görmek, mutluluk ve huzur dolu günlere sahip olacağınıza yorumlanabilir. Sosyal çevreniz genişleyebilir ve gireceğiniz ortamlarda birden fazla kişi ile arkadaşlık kurabilirsiniz. Falda odun çıkması genellikle negatif olayların habercisidir. Yanındaki şekiller odun sembolün anlamını değiştirebilir.

 

Katina ‘nın fallar ve burçlar sitesindeki kahve falı sözlüğü kategorisinde, hangi işaretlerin ne anlama geldiklerini öğrenebilir ve sözlük sitemizde arama butonunu kullanarak kahve falı simgelerini bulabilirsiniz. Ayrıca gördüğünüz kahve tabağındaki anlamları kahve falı sözlüğü sayfamızda bulabilirsiniz. Aradığınız simge, sembol ya da işaretle ilgili herhangi bir yazımız yoksa lütfen konu altına yorum yazarak açıklanmasını isteyiniz. Unutmayalım ki hiç bir falın geçerliliği olmamakla birlikte sadece eğlence maksatlı sitemizde yer almaktadır. Doğruluk payı olmayan bu içeriklerimiz web ortamındaki sitelerden derlenerek siz ziyaretçilerimizin eğlenceli vakit geçirmesi için sunulmuştur.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ