Kahve falında olta görmek

  • 01 Nisan 2014
  • 1.969 kez görüntülendi.
Kahve falında olta görmek

Kahve falında olta görmek, hem size hem de çevrenize faydası olacak işler yapacağınıza yorumlanabilir. Fal sahibi şu günlerde yapacağı hayırlı işler sonrasında çevresinden takdir görebilir. Falında olta şekli çıkan kimseler, içinde yer alacakları olayların pozitif etkilerinden faydalanabilirler. İlerleyen günlerde ruhunuzu rahatlatıp kendinizi daha huzurlu hissedebilirsiniz. Bazı endişeleri artık geride bırakabilirsiniz. Fal sahibinin içinde fırtınalar kopuyor olabilir. Ancak huzur dolu ve rahat günlere kavuşması tez vakittedir.

 

Kahve falında olta iğnesi görmek, çok sevdiğiniz ve önemsediğiniz biri ile tartışıp küseceğinize delalet olabilir. Falda olta iğnesi görmek, ilişkinizde yaşanacak anlaşmazlıkların da habercisi olabilir. Kahve falında olta atan adam görmek, nasiplerinizi kendi eliniz ile yakalayacağınıza yorumlanabilir. Gelecek günlerde başladığınız her projede başarı elde etme şansınız yüksek. Bazı yorumcular falda olta çıkmasını iş hayatında rakiplerinizi yenip lider konumuna geleceğinize yorumlar.Burada da görüldüğü gibi ilişkilerin ve saatlerin önemi de rüyanızı doğrudan etkilemektedir.

 

Katina ‘nın fallar ve burçlar sitesindeki kahve falı sözlüğü kategorisinde, hangi işaretlerin ne anlama geldiklerini öğrenebilir ve sözlük sitemizde arama butonunu kullanarak kahve falı simgelerini bulabilirsiniz. Ayrıca gördüğünüz kahve tabağındaki anlamları kahve falı sözlüğü sayfamızda bulabilirsiniz. Aradığınız simge, sembol ya da işaretle ilgili herhangi bir yazımız yoksa lütfen konu altına yorum yazarak açıklanmasını isteyiniz. Unutmayalım ki hiç bir falın geçerliliği olmamakla birlikte sadece eğlence maksatlı sitemizde yer almaktadır. Doğruluk payı olmayan bu içeriklerimiz web ortamındaki sitelerden derlenerek siz ziyaretçilerimizin eğlenceli vakit geçirmesi için sunulmuştur.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ