Kahve falında orak görmek

  • 22 Mart 2014
  • 1.244 kez görüntülendi.
Kahve falında orak görmek

Kahve falında orak görmek, uzun süredir beklediğiniz bir haberin nihayet elinize ulaşacağına yorumlanabilir. Bazı kahve falı yorumcuları ise, falda orak sembolü çıkmasını sizi üzen bir insan ile ilişkilendirir. Hal ve hareketleri ile sizi üzen yakınınız ile bu durum hakkında konuşabilirsiniz. Falda orak çıkması, dolaylı yollardan sizin kulağınıza gelecek bir habere delalet olabilir. Kahve fincanının tabağında orak simgesi çıkması, hane içinde mutlulukların, bolluk ve bereketin hakim olacağına yorumlanabilir. Hane içinde dargın olan kişiler varsa, bu kişiler tez vakitte barışabilir.

 

Kahve fincanında orak görmek, sevdiğiniz kişi hakkında üzücü bir haber alınacağına yorumlanabilir. Fal sahibinin dargın olduğu kişiler varsa, bir an önce onlarla barışması en hayırlısı olacaktır. Yakın zamanda fal sahibi bu dostlarına ihtiyaç duyabilir. Kahve fincanında orak işaretinin yanında insan figürü çıkması, sizi özleyen ve sizden haber bekleyen bir dostunuzu simgeler.

 

Katina ‘nın fallar ve burçlar sitesindeki kahve falı sözlüğü kategorisinde, hangi işaretlerin ne anlama geldiklerini öğrenebilir ve sözlük sitemizde arama butonunu kullanarak kahve falı simgelerini bulabilirsiniz. Ayrıca gördüğünüz kahve tabağındaki anlamları kahve falı sözlüğü sayfamızda bulabilirsiniz. Aradığınız simge, sembol ya da işaretle ilgili herhangi bir yazımız yoksa lütfen konu altına yorum yazarak açıklanmasını isteyiniz. Unutmayalım ki hiç bir falın geçerliliği olmamakla birlikte sadece eğlence maksatlı sitemizde yer almaktadır. Doğruluk payı olmayan bu içeriklerimiz web ortamındaki sitelerden derlenerek siz ziyaretçilerimizin eğlenceli vakit geçirmesi için sunulmuştur.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ