Kahve falında otobüs görmek

  • 15 Nisan 2014
  • 1.981 kez görüntülendi.
Kahve falında otobüs görmek

Kahve falında otobüs görmek, bir süredir görmediğiniz ve aranızın açık olduğu bir dostunuz ile karşılaşacağınıza yorumlanabilir. Bu kişi ile karşılaşmanız sonrasında tekrar görüşmeye başlayabilirsiniz. Bir süredir haber beklediğiniz biri ile de karşılaşabilirsiniz. Fal sahibinin aşk hayatında bazı olumsuzluklar yaşanabilir ve karşı taraf dengesiz bir tutumda bulunabilir. Falda otobüs görmek, ilişkilerde meydana gelecek kısa süreli ayrılıkların ya da barışmanın da habercisi olabilir. Sevgiliniz ya da evliyseniz eşiniz sizi hayal kırıklığı içinde bırakacak bir harekette bulunabilir.

 

Kahve fincanında otobüs görmek, şu sıralar yaşanan olumsuzluklara karşı sabırlı davranmanız yönünde bir uyarı olabilir. Eğer sevgiliniz ile dargınsanız, karşı tarafın özrünü kabul etmek zorunda kalabilirsiniz. İlişkinizi ayakta tutmak için yine siz mücadele edebilirsiniz. İlerleyen günlerde eşiniz ile yapağınız tartışmaları uzatmamalı ve daha sakin bir tutum içinde olmalısınız. Aksi takdirde üzülebilirsiniz

 

Katina ‘nın fallar ve burçlar sitesindeki kahve falı sözlüğü kategorisinde, hangi işaretlerin ne anlama geldiklerini öğrenebilir ve sözlük sitemizde arama butonunu kullanarak kahve falı simgelerini bulabilirsiniz. Ayrıca gördüğünüz kahve tabağındaki anlamları kahve falı sözlüğü sayfamızda bulabilirsiniz. Aradığınız simge, sembol ya da işaretle ilgili herhangi bir yazımız yoksa lütfen konu altına yorum yazarak açıklanmasını isteyiniz. Unutmayalım ki hiç bir falın geçerliliği olmamakla birlikte sadece eğlence maksatlı sitemizde yer almaktadır. Doğruluk payı olmayan bu içeriklerimiz web ortamındaki sitelerden derlenerek siz ziyaretçilerimizin eğlenceli vakit geçirmesi için sunulmuştur.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ