Katina falı nedir?

  • 27 Ocak 2014
  • 1.422 kez görüntülendi.
Katina falı nedir?

Tarot falına benzeyen katina falı genellikle aşk yaşamına dair bilgi veren ve pek çok kişi tarafından da araştırılan merak edilen bir fal açılımıdır. İzmirli bir bayan olan Katina’dan ismini alan fal 65 kartlık bir deste aracılığı ile bakılır. Mitolojik figürlerin bulunduğu kartlar bu anlamlara göre yorumlanır. Genellikle aşk konusunda bilgi veren ve aynı zamanda ilginç gelen ve güçlü kanaatin bulunduğu katina falı bakılmadan önce yapılması gereken şeyler vardır.

 

Örneğin element kartlarının desteden ayrılarak bir kenara koyulmasıdır. Falı açılımını bitikten sonra ayrılan kartlara göre sorunun cevabına pozitif veya negatif yorumlar yapılır.Katina falı değişik destelerle bakılan bir nevi tarot falı çeşiti sayılmaktadır…

 

Katina Falı’nda İmparator açılımı ile her türlü soruya yanıt bulunabileceği gibi, ilişki açılımı ile de ikili ilişkilere yönelik soruların cevabını almak mümkündür. Önemli bir karar vermek üzere olan kişiler ise Karar Açılımını seçerek fallarına baktırabilirler.Sizde buradan katina falı bakabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ