Renk Falı

  • 25 Aralık 2013
  • 1.135 kez görüntülendi.
Renk Falı

Maviler, yeşiller, kırmızlar, sarılar… Hepsi bir anlam ifade eder. Hepimizin gönlünde bir tanesi yatar. Gözlerimizi kapattığımızda, ilk o rengi görürüz, seçimlerimizi yaparken de ilk o renk olanı tercih ederiz. Doğadan yiyeceklere, kıyafetlere, dekorasyonlara, kombinlere kadar her yer de gözlerimize bayram ettirir.Kişilerin giyimlerinde, evlerinde tercih ettiği renklere bakarak haklarında bilgi sahibi olabiliriz. Ya da onlardan bir renk seçmelerini isteyerek, yorumlarda bulunabiliriz.

 

 

Kendi renk falımıza da bakabiliriz, gönlümüzden o an geçen renk üzerine. Renk falına bakabilmemiz için manalarına bir göz atalım. Önce herkes gözlerini kapatıp, bir renk belirlesin.

 

4 renk falı ve işte anlamları:

 

Sarı: Mutluluk onlar için çok önemlidir. Heyecan olmadan, durağan bir yaşama mahkûm olmak, çok çabuk çökmelerine sebep olur. Mantıktan önce, haz alabileceği seçeneklere yönelirler.
 
Mavi: Huzur ve dinginlik, onlar için çok önemlidir. Özgürlüklerine düşkünlerdir. İlişkilerinde de özgür bırakıp, öyle olmayı da seçerler.
 
Kırmızı: Yaşama amaçlarının ilk sırasında yemek yemek, ikinci sırasında da coşku gelir. Enerjik, hareketli, farklılığı arayan kişilerin rengidir. Gösteriş, yaşam biçimleridir.
 
Yeşil: Doğanın rengi olan yeşil, yapıcı karakterli kişilerin rengidir. Düzenli yaşamayı sever ve var olanla mutlu olmayı bilirler.
 
Siyah: Özgüvenin rengidir. Asilliği, olmazsa olmazı yapanlar, siyah severlerdir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ