Rüyada ayna görmek

  • 13 Ocak 2014
  • 839 kez görüntülendi.
Rüyada ayna görmek

Rüyada ayna görmek hayal ve gurur olarak yorumlanır. Din alimlerinin bu konudaki tabirleri farklı olmak ile birlikte, genel olarak rüyasında ayna gören bekâr ise evlenir evli ise çocuğu olur. Erkek kişi rüyasında ayna görse hanımı ile mutlu bir beraberliği olur.
Rüyasında baktığı aynada başka birinin suretini görüyorsa evlilik hayatının sorunlar içinde geçeceğine ya da biteceğine işaret eder.

 

Rüyada ayna görmek genel olarak aile içindeki ilişkilere yorulmaktadır. Görülen aynanın temiz olması eşlerin birbirine karşı açık ve dürüst olması anlamına gelirken, aynı şekilde rüyada kirli ve lekeli bir ayna görmek eşler arasındaki sorunları işaret eder.
Rüyada kırılmış bir ayna gören kişinin yuvası dağılır ya da ev düzenleri bozulur. Rüyanın içinde ayna kırılmışsa eşlerden birinin öleceğine ve ailelerinin dağılacağına delalettir.

 

Katina’nın islami rüya tabirlerinin bulunduğu rüya yorumları kategorimizde tüm dini rüya tabirleri anlamlarını okuyabilir ve görülen rüyalar hakkında detaylı bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz. Ayrıca gördüğünüz rüya tabirleri hakkında detaylı bilgi almak için konuya yorum yaparsanız anında katina tarafından cevaplanacaktır.

Rüyanızı Yazın Hemen Yorumlayalım

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ