Rüyada karga görmek

 • 16 Ocak 2014
 • 1.943 kez görüntülendi.
Rüyada karga görmek

Rüyada karga görmek genellikle uğursuzluk olarak yorumlanır. Karganın sesi duymak bir takım kişilerin önerilerini oldukça dikkate alarak son derece zarar görmenize işarettir. Karga genellikle rüyada yalancı anlamında, kaba sözlere, sözünde hiçbir şekilde durmayacak kişiye işarettir. Rüyada kargayı avlayan birisi kesinlikle darlık içinde olmaya ve fakir yaşamasına, haram olan mala delalettir. Rüyada karga görmek ekinler ya da ağaçların üzerinde olması kesinlikle iyi yorumlanmaz. Karga ayrıca kış ayının bir habercisi olarak ta işaret etmektedir.

 

Karganın i ev etrafında ya da üstünde olması erkeğin hanımı tarafından ihanete uğraması anlamındadır. Rüyada karga görmek günahkâr olmaya, haram işler ile uğraşmaya delalet ediyor Ailesi ya da akrabalarından ciddi olarak beddua alması anlamlarına da gelmektedir. Rüyada karga avı batıl bir duruma ve inanca, sıkıntıya, kavgaya işaret ediyor.

 

Katina’nın islami rüya tabirlerinin bulunduğu rüya yorumları kategorimizde tüm dini rüya tabirleri anlamlarını okuyabilir ve görülen rüyalar hakkında detaylı bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz. Ayrıca gördüğünüz rüya tabirleri hakkında detaylı bilgi almak için konuya yorum yaparsanız anında katina tarafından cevaplanacaktır.

Rüyanızı Yazın Hemen Yorumlayalım

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. yakup diyor ki:

  “akşam saatlerinde evimin önünde kargaya benzer bir kuş gördüm kuş önce avlanıyordu avladığı şeyi önce kenar da yemişti sonra ben ona bakarken bana saldırdı çok hareketliydi saçımdan tuttu babamda kargayı tuttu karga bırakmadı sonra ben kuşun boğazında tutunca gagasını açtı ve saçımı bıraktı biz sonra o kuşu saldık.” Rüyamda hatırladıklarım bunlar acaba ne anlama geliyor tabir ederseniz sevinirim teşekkürler.

 2. admin diyor ki:

  Yakup bey rüya sözlüğüne göre rüyanızda olacak bir sıkıntıdan ve bu sıkıntılı durumun sizin tarafınızdan kurtulacağınıza işaret etmektedir.

 3. elanur diyor ki:

  bn rüyada karganın kuzenime dikkat et demesini gördüm ama hiç bir ŞEY ÇIKMADI

 4. Hakan Eken diyor ki:

  Rüyamda kuşların bir şeye saldırdığını gördüm. Ne olduğunu merak edip yaklaştım. Karga olduğunu gördüm.

BİR YORUM YAZ