Rüyada köpek kovalaması

  • 10 Şubat 2014
  • 1.427 kez görüntülendi.
Rüyada köpek kovalaması

Rüyada köpek kovalaması genellikle iyiye yorumlanmaz. Daha çok görülen bu rüyanın bir sıkıntı yada stresli durum ortaya çıkabileceğinden internet ortamında bahseden rüya yorumcuları bulunmakta. Eğer rüyada köpek kovalaması görüyor ve köpek sizi yakalayamıyorsa bu sıkıntının geçiçi bir sorun olduğundan bahsetmektedirler. Ancak rüyüda köpek sizi kovalıyor ve gördüğünüz rüyada köpek sizi yakalayıp ısırıyorsa bu sıkıntıların daha uzun süreli iyileşeceği anlamına gelebilmektedir. Tabiki rüyada görülen köpeğin havlaması, boyutu ve cinside önem arzedebilmektedir.

 

İnternet sitelerinde farklı farklı rüya yorumu yapan dini ve islami rüya tabiri uzmanları görülen rüyanın gerçekleşme şekline göre tabir ettikleri gözlemlenmektedir. Özellikle rüyada köpek ısırması görmek ve ısırılan yerde kan akması acı çekmek genelde sıkıntıların güç atlatılabileceği hakkında yorumlamalarda bulunmuşlardır. Sizde rüyadaki köpekten kaçmak, köpek kovalaması ve ısırması konusunu detaylı olarak aşağıya yorum yaparsanız anında editörlerimiz tarafından rüyanız yorumlanacaktır.

 

Rüyanızı Yazın Hemen Yorumlayalım

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. ayça diyor ki:

    Ben oturduğum binaya giriyordum kopeği gördüm.böyle kangal-sokak kopeği gibi krem renkte bir cinsti. Bayağı iriydi. sonra o da beni görünce koşmaya başladı. Kapıyı örtmeye çalıştım itti o da gücüm yetmedi kapı açıldı direk dizimin oradan ısırdı bir kaç kere kan yoktu koştum asansöre bindim. Asansöre yetişemedi. Çıkmaya başladım evimin olduğu kata çıkıyordum ama baktım sesi geliyor yani merdivenden koşuyor yukarı doğru kapı açılmasın diye farklı katların tuşlarına bastım daha sonra ara katlarda durdurmaya çalıştım asansörü ama durmadı. Rüyanın devamı yok.

  2. İgor diyor ki:

    Merhaba!bu rüyayı yorumluyabilirmisiniz?!ben 36 yaşındayım,rüyamda bir düğündeyiz beyaz bir mercedesimi düğün sahibine yakın yerde park ediyorum ve lise sınıf arkadaşlarımızla düğündeyiz,birisinin evi düğün sahibine yakın we onlara 4 yada beş kişi giderken köpeği olduğunu ve dikkatli geçmemiz gerektiğini söylerler,diğer 3 yada 4 kişi geçer ben ise köpekten korkar geçemem,geri dönüp korkulu bir şekilde arabama yönelirim,arabamın üstünde elektrik telleri var köpek korkusuyla ona aldırmadan kapıyı açar arabama tam girerken kocaman Kangal köpeği yaklaşır camı zor kapatırım!yol boyu araba yanıyla kovalar ama bende sinirlenirim ve çarpmaya çalışırken köpekle olaylar biter ve bir hatırladıgım yerlere gelirken o evde aramalar dalavereler polisler vb olaylar var ve uykudan uyanırım! Yorumlarmısınız?

BİR YORUM YAZ