Su falı

 • 25 Aralık 2013
 • 3.159 kez görüntülendi.
Su falı

Gelecekten haber almak için tecrübeli yorumcular aranır ve su falı nasıl bakılır diye bir çok kişi internette bilgi aramaktadır. Kişilerin kafasında sonucunu merakla bekledikleri sorunlar vardır. Bazense sırf keyif alıp, zaman geçirmek için fal yorumlatmak istenir. Erkeklerden kadınlara, hatta çocuklara kadar cazip gelir çeşitli fal seçenekleri. Su Falı da bunlardan biridir. Diğer bilindik olanların aksine, yorumlanması güçtür, yorumcusu ise az bulunur.Konsantrasyon gerektirdiği için karanlık ve sakin düzenlenmiş bir odaya ihtiyaç vardır. Kişi, niyetini yapar. Bir kâseye su doldurulur. Falı yorumlayacak kişi, suyun hareketlerine ve ortamda oluşan enerjiye göre yorumlarını sunacaktır.

 

Zaten suyun sahip olduğu güçlü bir enerjisi vardır. Fal bakan kişinin hisleri, yorumlatmak isteyen kişinin duymayı umduğu cevaplar ve suyun enerjisinin birleşiminden oluşan sinerji sayesinde bir işaret beklenir. Bu da kişilerin maneviyatlarının gücüne ve yüreklerindeki beklentinin kuvvetine bağlıdır.Su falının herkesçe bakılamamasının ve yorumlanma güçlüğünün sebebi; herhangi bir şekil, renk, rakam ve işaret barındırmamasından ileri gelmektedir.

 

Kimi falcılar, dilek dilendikten sonra su falı duaları ile özellikle suyu, falına bakacağı kişinin doldurmasını ister ki suyun içerisindeki titreşimler kişinin eli aracılığıyla geçsin.Teknolojinin bize getirdiği yenilikler sayesinde bir araştırıya girmeden, dileğimizi gerçekleştirdikten sonra, internetten falımızı yorumlatabiliyoruz. Çeşitli siteler, düzenlemelerini ona göre yapıp, bu imkânı sizlere sunmaktadır.Sitemizde su falı sözlük yordamı ile hangi sembollerin hangi anlama geldiğini görebilirsiniz.Tabiki belirtmek gerekirki hiçibir fal çeşitinin gerçeklikle alakası yoktur.Bunu unutmamak gerekir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 7 YORUM
 1. samama eliyeva diyor ki:

  rica etsem kendim ve cocuklarim kocam icin baxardiz

 2. gamze diyor ki:

  Bakarsanız sevinirim. sonumuz ne olacak merak ediyorum 10aydır gorusuyoruz , ancak sevgili değiliz

 3. nigar diyor ki:

  iş bulup çalışacakmıyım?yenı ilişkim başlayacak mı?nasıl gıdecek..

  1. Tara diyor ki:

   Yazdığınız bu yorumdaki kelimelerden, kelimelerin sıralayış şeklinizden, noktalamaların cümleye kattığı vurgudan ve tabi ki psişik enerjinizden kendi vizyonum sayesinde çaresizliğinizi fark ettim. Üzgünüm ki şu sıralar iş bulamayacaksınız. Bir süre sonra bulacak olsanız bile hiç memnun kalmayacaksınız ama devam etmeniz gerekecek. Çok sıkıntılı günleriniz olacağını hissedebiliyorum. Sürekli sizi bırakmayacak bu mutsuzluk yüzünden tabi ki aşk hayatınız da olumsuz etkilenecek. ANCAK; bütün bu zorlu süreci atlattıktan sonra bir kaç güzel şeyin sizi beklediğini söyleyebirim. Hatta eminim. Bunların ne olduğunu merak ediyor mususnuz?

  2. Tara diyor ki:

   Yazdığınız bu yorumdaki kelimelerden, kelimeleri sıralayış şeklinizden, noktalamaların cümleye kattığı vurgudan ve tabi ki psişik enerjinizden kendi vizyonum sayesinde çaresizliğinizi fark ettim. Üzgünüm ki şu sıralar iş bulamayacaksınız. Bir süre sonra bulacak olsanız bile hiç memnun kalmayacaksınız ama devam etmeniz gerekecek. Çok sıkıntılı günleriniz olacağını hissedebiliyorum. Sürekli sizi bırakmayacak bu mutsuzluk yüzünden tabi ki aşk hayatınız da olumsuz etkilenecek. ANCAK; bütün bu zorlu süreci atlattıktan sonra bir kaç güzel şeyin sizi beklediğini söyleyebirim. Hatta eminim. Bunların ne olduğunu merak ediyor mususnuz?

 4. canan diyor ki:

  sağlığımız çocuklarım eşim

 5. nihal diyor ki:

  iş hayatım nasıl olcak ,aşk ilişkim ve beraberliğim nasıl olacak ,neler yaşayacağım ,ev alabilecekmiyim .

BİR YORUM YAZ