Katina.gen.tr
Sponsorlu Bağlantılar

Sosyal Medya

facebook fal bak

tarot fali bak

el fali bak

zar fali bak

domino fali bak

bakla fali bak

kahve fali bak

günlük burçlar
Öne Çıkan Fallar

katina falı
Tarot Ve Kahve Falı


 • Katina Falı Sonucunuz


  Deste katina falınız açılmıştır.Desteden çıkan kartları ve anlamlarını okumak için aşağı kısma bakabilirsiniz.Aynı zamanda katina falı eşliğinde tarot falı bakma sayfamızdan da tamamen ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz..

  Açılan Kartlarınızın Anlamları
  


  MİDA Her zaman kafesli cumbaların arkasından bakar.Eviyle ilgilenen,hoş görünüşlü bir kadındır. Hamarat ellerinden her iş gelir.Dikiş diker,örgü örer ve daha bir çok güzel şey yapar. Zeki ve hatta,amacına ulaşana kadar işin peşini bırakmayan bir kadındır.Ancak bir dost olarak güvenilmezdir. En kötüsü de,diğer kadınları,erkekleri,kısacası herkesi ve her şeyi çok kıskanır. Kıskançlığını dışa vurduğu zaman antipatik biri olur.Deste’de bu kart aldatılan eşi,aldatılan kadını temsil eder.  Düz:Bu kadın seni çok kıskanıyor.Güvenilmez birini,dost görünen düşmanı ya da aldatılmış eşi temsil eder.  Ters:Her türlü durumu akıllıca idare eden ve engel teşkil eden bu kadın devreden çıkartılacak.

  Aşk:İlişkide sorunlar var.Kavgalar,karşılıklı atışmalar,şikayetler ve kıskançlık söz konusu.Senin ilgilendiğin kişi seninle dalga geçiyor.Bu durumun farkına varıp ilişkiyi hemen sonlandıracaksın.  Sitemizden tüm burç yorumlarını ve burçlar hakkındaki genel özellikleri ücretsiz olarak takip edebilirsiniz...
DMCA.com