Katina.gen.tr
Sponsorlu Bağlantılar

Sosyal Medya

facebook fal bak

tarot fali bak

el fali bak

zar fali bak

domino fali bak

bakla fali bak

kahve fali bak

günlük burçlar
Öne Çıkan Fallar

katina falı
Tarot Ve Kahve Falı


 • Katina Falı Sonucunuz


  Deste katina falınız açılmıştır.Desteden çıkan kartları ve anlamlarını okumak için aşağı kısma bakabilirsiniz.Aynı zamanda katina falı eşliğinde tarot falı bakma sayfamızdan da tamamen ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz..

  Açılan Kartlarınızın Anlamları
  


  Dastar Elmasın Hanımı,gece gündüz demeden,yorulmak nedir bilmeden çalışır.Hareketlidir. Uzun yıllar sonra,bu kadının seninle olan arkadaşlığının çıkarlara dayandığını fark ettiğin zaman çok şaşıracak ve üzüleceksin. Bu kadının bir başka özelliği de,sakin bir mizaca sahip olmasıdır. Bu yüzden de hayatta başarılıdır.Deste'de bu kart,eşi temsil eder  Düz:Sakin tavırları olan bu kadın,bir sonuca ulaşmak ya da bir girişimde bulunmak için acele etmeyecektirçBu kart,bir şey yapmadan önce iki kere,hatta üç kere düşünen kadını temsil eder.  Ters:Kurnaz dşünceler hüküm sürüyor.İyi niyeti suistimal ve hinlik söz konusu.Bu kadının yüzünde kurnazlık var.

  Aşk:Senin sevdiğin kişinin başkasıyla bir ilişkisi var.Bu yüzden de acı çekiyorsun.Aşk yeminleri bozuluyor..  Sitemizden tüm burç yorumlarını ve burçlar hakkındaki genel özellikleri ücretsiz olarak takip edebilirsiniz...
DMCA.com