Katina.gen.tr
Sponsorlu Bağlantılar

Sosyal Medya

facebook fal bak

tarot fali bak

el fali bak

zar fali bak

domino fali bak

bakla fali bak

kahve fali bak

günlük burçlar
Öne Çıkan Fallar

katina falı
Tarot Ve Kahve Falı


 • Tarot Falı Sonucunuz


  Tarot falı ve değişik açılımları hakkında sitemizin ilgili kategorilerinden bilgi alabilir ve günlük burç yorumlarınızı da sitemizden takip edebilirisiniz.Kartlarınız açılmıştır.

  Açılan Kartlarınızın Anlamları

  

  KILIÇ YEDILISI
  Basardiginiz isler karsisinda fazlasiyla takdir alacaksiniz. Bu sizi simartmasin. Yeteneklisiniz ve aldiginz isleri basariyla sonlandiriyorsunuz. Ve olumlu kisilik yapiniz ve tavirlariniz sizi aranilan biri haline getiriyor.
  SAVAŞ ARABASI
  Bu kart kisinin kendine olan asiri güvenini asip, güç kullanimini abartmamasi yönünde uyarir. İleriye yönelik önemli bir adim attiginizin göstergesidir. Bu da size yeni bir kariyerin, kapilarini ardina kadar açtigini gösterir. Ancak bu dogru yolda bencillik etmemeniz gerektigini unutmamalisiniz. Baskalarinin empoze ettigi düsüncelerden kurtulup kendinize özgü dünya görüsü benimsemelisiniz. İstekleriniz ve duygulariniz arasindaki uçurumun yarattigi çeliskiyi kaldirarak, içinizdeki çeliskilere son vermelisiniz. Eski çevrenizden bir kopus süreci yasayacaksiniz. Bu belki de yeni bir iliskinin baslangici anlamina gelebilir. Bu eski aliskanliklarinizi silecek yeni bir olayin habercisi olabilir
  TILSIM YEDILISI
  Sizi maddi kayiplar bekliyor. Emeginizin karsiligini alamamakla karsi karsiyasiniz. Bu durumun yaratacagi olumsuzluk sagliginizi etkileyebilir.

  Sitemizden tüm burç yorumlarını ve burçlar hakkındaki genel özellikleri ücretsiz olarak takip edebilirsiniz...
DMCA.com