Zar falı

  • 21 Aralık 2013
  • 1.669 kez görüntülendi.
Zar falı

Birçok fal arasından sıyrılıp, günümüze kadar gelebilmiştir zar falı. Diğer fallara oranla yorumlanması da biraz daha güçtür; çünkü deneyim istemektedir. Zarların duruşu, şekli, rakamların tek ya da çift gelmesi; hepsi farklı anlamlar içerir. Uzun yıllarda tecrübe sonucunda neyi işaret ettiklerini bulabilmiştir semboller. Antik çağlardan süregelmiştir.
Önce dilek tutulur. Sonra, üç tane zar fincanın içine konularak, sallanılır ve bir masaya dökülür. Zarın üzerindeki rakamların toplanmasından elde edilen sonuçla zar falı yorumlanır. Bunların dışında zarlardan biri masadan düşerse, bir kavgayı ve huzursuzluğu ifade eder. İki zarın üst üste gelmesi ise, iyiye işaret edip, kişiye sunulacak bir hediyenin belirtisidir. Sayıların toplamının üç gelmesi; bir sürprize dikkat çeker.

 

yakinda

 

Zar falı sonuçları nasıl yorumlanır?
Zar falı nasıl bakanlar için sayıların anlamlarını öğrenip sizlerde zar falı açabilirsiniz.Dört gelmesi; dileğinin kısa sürede gerçekleşeceğini gösterir. Beş gelmesi; bir yabancının artık senin en yakının olacağını söyler. Altı gelmesi; zararı Yedi; iftiraya uğrayacağını Sekiz; suçlu konumuna gireceğini Dokuz; bekârsan evleneceğini, değilsen bir düğüne katılacağını On; Önemli bir süreçte olacağını On bir; zenginliği, On iki; yeni bir haberi, On üç; üzüntülü bir olayı, On dört; aşkı, On beş; başının belaya gireceğini, On altı; keyif dolu bir yolculuğu, On yedi; sahip olacağın değerli bir şeyi, On sekiz; kırılma noktasıyla birlikte her dileğinin gerçekleşeceğini gösteriyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ