Rüyada Asansör Görmek

 • 01 Kasım 2013
 • 2.853 kez görüntülendi.
Rüyada Asansör Görmek

Rüyasında asansör gördüğündan bahseden kişi aslında makam ve maddi konumundan bahsediyordur.Rüya tabirleri yorumcularına göre rüyada asansörden indiğini gören kişi makamında gerileme, maddi kazançlarında azalma olacağından söz etmişlerdir.Rüyada asansörün düştüğünü gören kişide ise bu kayıpların daha hızlı olacağından söz edilir.

 

Rüyada asansöre binip, asansörün yukarı kata çıktığını gören kişi ise maddi kazancındaki gelişmelerin olacağına yorumlanmaktadır.Asönsörün hızlı veya yavaş yavaş yukarı çıkması ise bu kazançların gerçekleşme hızıyla eşleştirmişlerdir.

 

Daha genel bir açıklama için rüyanızda gördüğünüz asansör olayını (Asansör kapısı, asansör sıkışması, asansör tamiri vs gibi) yorum yaparak anlatırsanız rüya tabirleri ve yorumları hakkında daha net bir cevap alabilirsiniz….

 

 

Rüyanızı Yazın Hemen Cevaplayalım

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 8 YORUM
 1. hayriye diyor ki:

  merhabalar. rüyamda kucağımda 7.5 aylık kızımla bir kapıdan giriyorum. önüme 4-5 kapı çıkıyor tekrar birinden giriyorum yine 4-5 kapı çıkıyor yine birinden giriyorum derken farkettim ki kapıların hepsi kilitli sadece bir kapı kilitli değil ve çok itince çok kolay açılan cinsten demekki mağazaların ya da dükkanların kapısı böyle açılıyormuş diyorum ve o kapıdan giriyorum birden kendimi zemin katta buldum sonra karşımda 4 asonsör gördüm en sağda bir kız onun solunda erkek yine onun solunda bir erkek bunların önünde market arabaları var görevli herhalde diyorum içimden sonra kucağımda kızımla en soldaki asonsöre biniyorum hep beraber yukarı çıkıyoruz ama bana yan asonsörden 86 diye bağırıyorlar ” ne diyorsunuz duymuyorum diyorum ” rüyadan uyanında hatırladım 86 rakamını neyseyukarı çıkmaya devam ediyorum ve ben kat rakamını gösteren yerde 102 rakamını görüyorum ”demek ki bunu bina 102 ye kadar çıkıyor diyorum içimden. cevaplarsanız çok sevinirim tşk…

 2. hayriye diyor ki:

  bu arada asansorle yukarıya çıkma sebebimiz kpss deneme sınavına girmekmiş.

 3. hayriye diyor ki:

  rüyanızı yazın hemen cevaplayalım diyorsunuz ama haber bekliyorum

 4. admin diyor ki:

  Hayriye hanım gecikme için kusura bakmayın rüya tabiri yorumlarına göre, rüyada asansörde üst kata çıkmanız kariyer planınızdaki yükselmeyi ifade edebilir. Özeillikle 4.5 kapının kilitli olması bu kariyerinizdeki zorlukları ifade ederken son kapıdaki kolay hamleniz ile başaracağınızdan bahsedebiliriz.

 5. hayriye diyor ki:

  teşekkür ederim

 6. Abdullah diyor ki:

  merhaba Rüyamda çok yüksek bir binaya asansör ile çıktığımı görüyorum ama devamlı tekrar aşağı indiğimi görmeden alt kattan binip yukarı hızlı hızlı çıkıyorum. Bir ara asansör ters dönüyo korkmuyorum ama tatlı bi heyecan oluyo sanki lunapark oyuncağı gibi ters dönüyo olduğu yerde ama içinde öyle düşüyorum ama canım hiç yanmıyo.Yanımda da tanımadığım 2 kişi var onlar korkuyor çok garip geldi rüyam bana yorumlarsanız sevinirim.

 7. tuncay diyor ki:

  rüyamda asansörle yukarı çıkıyorum 4 .kata geliyor kapı açıldıktan sonra 5 kapısı olan apartman dairelerinin olduğu yere geliyorum fakat kapılar kapalı sadece bu kadar hatırlıyorum rüyalarımı çok çabuk unutuyorum akılda kalan belli nesneler kalıyor sadece örnek kiraz. uçmak .deniz. ve bisiklet ve eski çalıştığım iş yerini az çok cevaplarsanız memnun olurum.

 8. Secil diyor ki:

  Ruyamda cocuklarimla kocaman bi asansore biniyoruz, ev gibi bisey ama, bindikten sonra asansor ters donmeye basliyor, icinde baska insanlarda var, cok kotu his giriyor icime, yeremi dusecekti bi yeremi cakilacakti bilmiyorum tam o esnada uyandim icimde sikintiyla

BİR YORUM YAZ