Rüyada dondurma görmek

  • 13 Ocak 2014
  • 861 kez görüntülendi.
Rüyada dondurma görmek

Rüyada dondurma görmek dondurmanın zor ve meşakkatli bir şekilde üretilmesinden dolayı kişinin meşakkat çekerek yaptığı işte başarıya ulaşacağına işaret etmektedir. Rüyasında dondurma gören kişi çeşitli zorluklar çektikten sonra başarı kazanacaktır.
Rüyada dondurma görmek, mutluluk, neşe ve başarı olarak algılanır. Rüyada görülen dondurma başarıya işaret etmektedir. Rüyada gördüğünüz dondurmanın erimesi ise kurduğunuz hayallerin ve gerçekleşmesini istediğiniz şeyin gerçekleşemeyeceği anlamındadır. Rüyada dondurma yediğinizi görmek gerçek hayatta işlerinizin bir süre durgun geçeceği ve ardından başarılarınızın artacağına işaret etmektedir. Eğer yediğiniz dondurma çeşitli renklerde ise uda işinizde yeni sektörlere atılacağınız anlamına gelmektedir.

 

Rüyanızda mevsiminde dondurma yediğinizi görmüşseniz sıkıntılardan kurtulup feraha, huzura, mutluluğa kavuşacağınızı işaret eder. Dondurma mevsimi dışında yediğiniz dondurma ise kötü şeylerin olacağına işaret eder. Rüyada dondurma yemek sağlıklı kişiler için mutluluğa hasta kişiler için ise iyileşmeye işarettir.

 

Katina’nın islami rüya tabirlerinin bulunduğu rüya yorumları kategorimizde tüm dini rüya tabirleri anlamlarını okuyabilir ve görülen rüyalar hakkında detaylı bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz. Ayrıca gördüğünüz rüya tabirleri hakkında detaylı bilgi almak için konuya yorum yaparsanız anında katina tarafından cevaplanacaktır.

Rüyanızı Yazın Hemen Yorumlayalım

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ