Rüyada leke görmek

  • 13 Ocak 2014
  • 883 kez görüntülendi.
Rüyada leke görmek

Rüyada leke görmek üzüntü ve keder şeklinde yorumlanmaktadır. Hızlı yemek yemeniz sonucunda sindirim sistemi ile ilgili rahatsızlıklar şeklinde de yorumlanabilmektedir. Tatsızlık, hoşa gitmeyen olay ve kötü durumlar şeklinde yorumlanan rüyada lekeyi silmeye çalışıyorsanız başka insanların sıkıntıları ile uğraşmak anlamına gelmektedir. Vücutta leke görmek ise para adı ile yorumlanmaktadır. Tatsızlık, hoşa gitmeyen durumlar ve kötü olaylar olarak yorumlanır. Elbisesi leke olan kişi hakkında dedikodu yapıldığı şeklinde yorumlarla yorumlanır. Lekeyi çıkartmak için gittiğinizi görmek ise dedikodulardan haberdar olduğunuz şeklinde yorumlanabilmektedir.

 

Elbisede görülen leke tam olarak elinize para geçecek anlamında yorumlanırken maddi sıkıntılarınızın önüne geçilecek demektir. Yüzünüzde leke görmek ise sıkıntılı olduğunuz durumlara bir çözüm bulacağınıza ve bunları yakınlarınız aracılığı ile aşacağınız anlamına gelmektedir.

 

Katina’nın islami rüya tabirlerinin bulunduğu rüya yorumları kategorimizde tüm dini rüya tabirleri anlamlarını okuyabilir ve görülen rüyalar hakkında detaylı bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz. Ayrıca gördüğünüz rüya tabirleri hakkında detaylı bilgi almak için konuya yorum yaparsanız anında katina tarafından cevaplanacaktır.

Rüyanızı Yazın Hemen Yorumlayalım

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ