Rüyada vezne görmek

  • 02 Aralık 2013
  • 717 kez görüntülendi.
Rüyada vezne görmek

Rüyada vezne görmek sürekli yaşamı süresince devamlı olarak parasal anlamda hep sıkıntılar yaşanacağına dair rivayetleri vardır. Vezne isimden de anlaşıldığı gibi parasal açıdan yorumları olan bir rüyadır. Rüya sahibi hayatı boyunca para konusunda sürekli şekilde sorunlar yaşayacağını göstermektedir. Elbette bu rüyalar görüldüğü diğer objeler ile yorumlanmalıdır.
Vezne içerisinde para alırken görülmesi kesinlikle yapılan bir iyiliğin karşılıksız olarak kalmayacağını gösteriyor. Vezneye para yatırırken görmek ise; sıkıntılı yaşanan tüm günleri tamamen geride kalacağı bir yaşam sürülmesine dair çeşitli yorumlar vardır.
Rüyada vezne görmek para yatırmak ya da vezne içerisinden paranın alınması ömrü boyunca bolluk içerisinde geçmesine de işarettir. İşlerin kısa sürede düzelmesi ve refah düzeyde olmasını sağlıyor. Rüya içinde vezne görülmesi paranın çok fazla sevilmesi ancak parayı tutmayı bir türlü becerememesi anlamına da geliyor.
Katina’nın islami rüya tabirlerinin bulunduğu rüya yorumları kategorimizde tüm dini rüya tabirleri anlamlarını okuyabilir ve görülen rüyalar hakkında detaylı bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz. Ayrıca gördüğünüz rüya tabirleri hakkında detaylı bilgi almak için konuya yorum yaparsanız anında katina tarafından cevaplanacaktır.

 

 

Rüyanızı Yazın Hemen Cevaplayalım

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ