Rüyada vinç görmek

  • 27 Kasım 2013
  • 1.026 kez görüntülendi.
Rüyada vinç görmek

Rüyada vinç görmek son günlerde sıkıntılı günler geçirdiğinize ve çok ciddi ağır borçlar altına gireceğiniz şeklinde işaretleri vardır. Vinç rüyası borçlu olmaya, sıkıntılı yaşam sürmeye, yakın zamanda sorunlu günler yaşayacağınız anlamına geldiğinden dolayı vinç rüyası gören kişiler kesinlikle dikkat etmelidir.
Rüyada vinç görmek sorunlar ile baş etmek durumunda kalmaya, altından kalkmakta zorlanacağını borcun içerisine gireceğinizi gösteriyor. Diğer bir rivayet ise; tam tersi olarak işlerinizin düzelmesine, sağlıklı olmanıza, yaşadığınız tüm sıkıntıların gitmesine rivayet ediyor.
Rüyada vinç görmek ayrıca sağlık sorunları ve manevi sıkıntılardan dolayı temiz havası olan yerlere ihtiyacınız olduğu anlamına geliyor. Bu yüzden kesinlikle böyle güzel yerlere taşınmanıza da rivayet edebilir.

Vinç rüyasını yorumlatırken etrafında görülen objeler, renkler, şekli ve daha fazla detaya kadar anlatılması daha sağlıklı şekilde yorum yapılmasını sağlar.Ağır vasıtalar genelde sıkıntılı bir maddiyat anlamına gelmektedir.

 

Katina’nın islami rüya tabirlerinin bulunduğu rüya yorumları kategorimizde tüm dini rüya tabirleri anlamlarını okuyabilir ve görülen rüyalar hakkında detaylı bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz. Ayrıca gördüğünüz rüya tabirleri hakkında detaylı bilgi almak için konuya yorum yaparsanız anında katina tarafından cevaplanacaktır.

 

Rüyanızı Yazın Hemen Cevaplayalım

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ